Eksta Hizmetlerimiz


Yatta Havai Fişek Gösterisi


Yatta havai fişek gösterisi oldukça görkemli anlara vesile olur. Havai fişek gösterisi ise yat ile birleştiği zaman oradaki insanlar da bu ana şahitlik etmiş olurlar. Dışarıdan bakıldığı zaman izlemesi bile keyifli olan havai fişek gösterisi oldukça gösterişlidir. Havai fişeğin yatta yapılmasına da pek çok neden gösterilir.


Vip Araç Kiralama


Ulaşımın en iyi şekilde sağlanması için araçlar kullanılır. Her insanın hayalini süsleyen araçlar kiralık olarak ta elde edilir. Araç sahibi olmayan kişiler için sunulan hizmetler arasında vip araç kiralama hizmeti yer alır. Bu kapsamda çok sayıda firma çalışmalar yapar. Vip araç kiralama hizmetlerinde istenilen her marka model ve tipte olan araçlar yer alır. Bilinmeyen bir şehir de tatile çıkan tüm kişiler için sunulan bu hizmetten faydalanarak rahat bir şekilde gezi de yapabilirler. Vip araç kiralama konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmalar seçilmelidir.


Yatta Drone Çekimi


Denizle olan konumundan dolayı oldukça güzel bir ülkede yaşamaktayız. Berrak denizi ve yemyeşil doğası olan birçok koya sahiptir. Bu halde yat turları da oldukça tercih edilen tatil seçeneklerinden biri haline geliyor. Dinlenmek, boş zaman geçirmek, yorucu yaz sıcağından kaçmak, stresten uzaklaşmak ve masmavi denizde eğlenmek için harika bir seçenektir.


Yatta Fasıl Turu


İnsan, yaşamı gereği her dönem sosyalleşmeye ve bunun yanı sıra eğlenmeye ihtiyaç duyan bir varlıktır. Bu nedenle pek çok organizasyon firması da farklı turlar düzenleyerek bu sürece katkı sağlayan başlıca unsurlardan biridir. Özellikle yat gezileri pek çok kişinin ilk sırada tercih ettiği etkinlikler arasında yer alıyor. Öncelikli olarak ise yatta fasıl turu, hem eğlenmek hem de müzik eşliğinde stres atmak için öncelikli seçenekler arasında bulunmaktadır. Özel gecelerde, iş gezilerinde, özel davetlerde ve toplantılarda, nişan ve düğün töreni gibi etkinliklerde sıkça yatta fasıl turu eğlencelerine yer veriliyor. Sizin için yat üzerinde fasıl dinlemek, denizin eşsiz manzarasını izleyerek ve birbirinden güzel müziklere eşlik etmek unutulmaz bir eğlence tercihi olacaktır.

Bizi Arayın