Yatta Evlilik TeklifiSiz de yatta evlilik teklifi ayrıcalığını yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız; karşınıza mükemmel alternatif seçenekler çıkacaktır. Üstelik son zamanlarda bu tarz etkinliklerin çok daha başarılı bir şekilde hayata geçirildiği de bilinmektedir. Siz de unutulmaz anlarınıza yatta boğaz görüntüsü eşliğinde imza alabiliriniz! Böylece ömür boyu anılarınızda kalacak hoş bir sürpriz de yapabilirsiniz!


Yatta Evlilik Teklifi


Yatta evlilik teklifi yat içinde yiyeceğiniz şık bir akşam yemeği sonrasında Kız Kulesi manzarası eşliğinde ya da Boğaz Köprüsü’nde lazer gösterili bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Sizler için düzenlediğimiz yatta evlenme teklifi organizasyonu ile bunları yapmanız mümkündür. İlk olarak bu organizasyonda yatınız sizin belirlemiş olduğunuz noktadan kaptanınız ve özel personeliniz ile kalkış yapar. Daha sonrasında hafif bir müzik ve lezzetli bir menü eşliğinde İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzaralarını seyre çıkabilirsiniz. Daha sonra evlenme teklifini hikayeleri konu olan Kız Kulesi önünde gerçekleştirebilirsiniz. Ya da lazerle evlenme teklifi organizasyon için daha iyi bir konum olan Boğaz Köprüsü'nün altını da tercih edebilirsiniz.


Kız Kulesi'nde Yatta Evlenme Teklifi


Yatta evlenme teklifi dilerseniz Kız Kulesi'nin önünde yapabilirsiniz. Bunun için organizasyon başlangıcından yaklaşık olarak 1 saat sonra muhteşem Kız Kulesi manzarasına ulaşmış olursunuz. Ayrıca siz hiç zahmete girmeden biz teklifiniz için gerekli olan her şeyi hazır hale getireceğiz. Daha sonra personelimiz Kız Kulesi manzarası ile fotoğraf çektirme amacıyla yatın ön tarafına davet edecek ve yatın baş tarafında Kız Kulesi'nin büyüleyici manzarasının önünde olacaksınız. Bu sırada arka planda dilediğiniz müzik sizin için yükselecektir. Tüm bu ortamı yakaladığınız anda anı kullanarak eşiniz olacak kişiye evlenme teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Boğaz Köprüsü Altında Lazerli Yatta Evlenme Teklifi


Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan boğaz köprüsünün altında yapabileceğiniz bir evlenme teklifi de tercihleriniz içinde yer alabilir. Çünkü burası sizleri birbirinize bağlayacak teklifinizi gerçekleştirmek için eşsiz bir ortamdır. Bu organizasyonda tam olarak doğru anda personelimiz sizi yatın ön tarafına davet eder. Ayrıca sürprizi bozmamak için bunu fotoğraf çekme bahanesi ile gerçekleştirir. Tam da bu esnada özel şarkınız duyulmaya başlar. Bütün bunlara ilave olarak teklifinizi belirgin şekilde göstermiş olan lazer gösterisini paketinize ilave edebilirsiniz. Bu şekilde teklifinize ilaveli bir görsellik katabilirsiniz. Evlenme teklifi mesajınız sizin ve müstakbel eşinizin isimleri ile boğaz köprüsünden belirir ve tam da bu sırada sizin için çekilmiş olan video fotoğraflar ile bu muhteşem anı kalıcı kılabilirsiniz.


Yatta Evlenme Teklifi Anını Sizin İçin Fotoğraflıyor ve Video Kaydediyoruz


Lazer gösterisinin beraberinde uzaktan kumanda ile patlayan volkan gösterisinde paketinize ilave edebilirsiniz. Bu şekilde alacağınız evet yanıtı hoş bir ışık seli arasında kutlanabilir. Personelimiz sizin telefonunuz ile fotoğrafınızı çekebilir fakat ekstra ücret karşılığı ile profesyonel çekim ve video klip çalışmaları da yapılabilir.


Yata Biniş Noktasını Siz Seçin


Organizasyonun başlangıç noktasını siz tercih edebilirsiniz. Çevredeki uygun iskeleye sahip restoran ve eğlence kulüpleri içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Yemekleri boğazdaki restoranlar özel olarak hazır hale getirir. Yani yatta hazırlanan amatör bir yemek değil lezzetli ve kaliteli restoran yemeklerini yiyeceksiniz. Üstelik bu yemekler oldukça şık bir sunum ile servis edilir. İçerik olarak öncelikle 7 çeşit soğuk meze ve 2 çeşit ara sıcak mevcuttur. Daha sonrasında ana yemek salata meyve ve tercihinize göre içecek yer alır. Ayrıca menüleri de balık karışık ızgara ya da tavuk olarak sizin tercihinize göre belirlenir.


Yatta Yapılan Evlenme Teklifleri Neden Popüler


Yatta evlenme teklifi öncelikle baş başa kalabileceğiniz rahat bir ortamda teklifinizi yapabilirsiniz. Lüks bir yatta yapacağınız evlenme teklifi mükemmel ve unutulmaz bir etki yapacaktır. Yat ortamında yapılmış olan evlenme teklifleri her zaman için unutulmazlığını korur özelliktedir. Deneyimli personelimiz eşliğinde sunmuş olduğumuz bu hizmetten siz de yararlanabilirsiniz.

Bizi Arayın