Yatta Bekarlığa Veda PartisiGerçekleşmiş olan her veda hüzün içerikli değildir. Bu veda yat içinde gerçekleşiyor ise zaten farklı bir vedadır. Sevdiğiniz şarkıları yüksek sesli söyleyerek yatta bekarlığa veda partisi gerçekleştirebilirsiniz. Gelin ve damat adaylarına özel olacak şekilde yatta bekarlıklarına veda konsepti ile unutulmaz ve farkı bir seçenek olarak yat kiralama hizmeti sunulur. Boğazın eşsiz manzarası görsel bir şova dönüştüğü anda sadece kız kıza ya da erkek erkeğe eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu mekanda farklı olarak yatta bekarlığa veda partisi sizler için hem ekonomik olması hem de taleplerinize hitap etmesi nedeniyle gelen misafirlerinizi fazlasıyla memnun edecektir.


Veda Partisinde Kullanılacak Olan Kostüm Seçimi


Yatta bekarlığa veda partisi gerçekleştirirken geleneksel olan kalıpların dışına çıkmak isteyen kişiler için arzu edilmesi durumunda farklı konseptlerde bekarlığa veda gecenizi daha farklı gerçekleştirebilirsiniz. Kendiniz tarafından belirleyeceğiniz kostümlü kostümsüz dans şovları eşliğinde farklı masa dizaynlarından yat içi süslemelere varana kadar her şey bu özel geceyi diğer gecelerde farkı kılmak için tasarlanmıştır. Siz de bu özel geceyi unutulmaz şekilde geçirmek için eğlendirmeyi bize bırakın.


Evlilik Öncesi Veda Partisi


Yatta bekarlığa veda partisi bay ve bayanların hiçbir şeye karışmadan evlilik öncesi arkadaşlar ile beraber son bir kez doya doya eğlenebilecekleri gezi planlamasıdır. 25 kişiye kadar bu eğlenceler fiyatlarımızda yapılabilmektedir. Son senelerde özellikle bayanların tercih ettiği Boğaz'da bekarlığa veda turları başka mekanların aksine sadece arkadaşlarınızın yer aldığı ortamı size sunar. İster yemekli ister yemeksiz bir şekilde bu geziyi düzenlemek mümkündür. Süslemede konfeti havai fişek volkan lazer gösterisi, pasta, fasıl, yemek menüsü ve müzik hizmetleri firmamız tarafından sunuluyor.


Yatta Bekarlığa Veda Partisi İçin Organizasyon


Yatta bekarlığa veda partisi için en kısa süre içinde yaz aylarındaki yat kiralama istekleri yoğunluğu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları plan yapabileceğiniz bir organizasyon için haftalar öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. Organizasyon için yapılması gereken anlaşma yapmış olduğumuz ücretin yarısını kapora olarak ödemeniz gerekir. Kalan yarı kısmı da organizasyonun gerçekleşeceği gün yatta nakit olarak alınır.


Yatta Bekarlığa Veda Organizasyon Ücretleri


4 saatlik yat kiralama için 10 kişilik bir arkadaş grubunun ödeyebileceği en uygun ücretten başlayıp bu durum yat içinde talep ettiğiniz ilavelere göre artış gösterebilir. Şayet firmadan menü talebi var ise kokteyl için ayrı kahvaltı için ayrı ve yemek menüsü için kişi başı ilave olarak ayrı ücret ödenir. Limitsiz içecek menülere dahil edilmek istenirse kişi başı ilave olarak ücret ödenmesi gerekir. Bunların içinde balon süsleme fasıl ekibi ve dansçı talep edilmesi de ücreti ayrı hesaplanır.


Yatta Bekarlığa Veda Eğlencesinde Yiyecek ve İçecek Hizmeti


Yatta bekarlığa veda partisi gerçekleşirken talep gelmesi durumunda bekarlığa veda partisi devam ettiği sürece yat da yiyecek ve içeceklerin servisini profesyonel olan bayan garsonlarımız en iyi şekilde gerçekleştirecektir. Partide kullanılacak olan yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirmenizde hiçbir sakınca yoktur. Fakat kiralanan yatın içinde yer alan mutfak malzemeleri kullanılması durumunda firmamızdan garson hizmeti de alınması gerekebilir. Ayriyeten garson için ilave ücret ödemenizde gerekebilir. Yat kiralama hizmetinde talepler doğrultusunda fiyatlar değişebilir.


Kiralanmış Olan Yatın Süslenmesi


Yatta bekarlığa veda partisi gerçekleştirirken süsleme hizmetini şirketimiz tarafından alabileceğiniz gibi yat içinde kalıcı bir iz olmayacak şekilde bekarlığa veda partisi için istemiş olduğunu süslemeyi yapabilme durumuna sahipsiniz. Sunmuş olduğumuz yat kiralama hizmetinden sizler de yararlanabilirsiniz.

Bizi Arayın