Sık Sorulan Sorular

Kaç gün önceden rezervasyon yaptırmalıyım ?
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Evlenme teklifi organizasyonu hangi saatler arası yapılır ?
En çok tercih edilen saatler akşam havanın karardığı saatlerdir. Lazerli evlilik teklifi havanın karardığı saatler tercih edilmelidir.
Evlilik teklifi yapacağım sırada istediğim şarkı çalınabilir mi?
Elbette tur öncesinde şarkı talebinizi bizlere iletebilirsiniz veya bluetoothdan istediğiniz şarkıya kendiniz bağlanabilirsiniz.
Evlenme teklifi yapacağım gün ve saat aralığını seçebiliyor muyum ?
Tabi ki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun ve rezervasyonunuzun gün ve saatinizden eminseniz hemen yerinizi ayırtmanızı öneririz.
Hava şartları kötü olursa programımızda aksama olur mu?
Asla etkilenmezsiniz. Yatlarımızda kış şartlarına uygun branda ve klimamız mevcuttur.
Paketlerde yazılan fiyat dışında herhangi bir ücret öder miyim?
İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, Herhangi bir ücret asla ödemezsiniz.
Rezervasyon için ne yapmalıyım ?
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey; ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin bir kısmını kapora olarak göndermektir. Ücretin kalanı ise organizasyon günü yatta nakit olarak verebilirsiniz. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi kartlarına takist seçeneğimizde mevcuttur.
Organizasyona arkadaşlarımızı da getirebilir miyiz?
Paketlerde belirtilen kişi sınırını incelemenizi öneririz veya bize ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.
İstediğim yerden alım yapabiliyor musunuz?
Yatta gerçekleşen organizasyonlarımız için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Arnavutköy Sahil-Kuruçeşme-Bebek)Karşı yakadan da (Beylerbeyi-Kuleli Askeri Lisesi) önünden alım yapabiliriz. Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina,iskele vb.ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken palamar ücreti müşterilere aittir.

Bizi Arayın