Sürpriz Paketlerimiz


Yatta Evlilik Teklifi


Siz de yatta evlilik teklifi ayrıcalığını yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız; karşınıza mükemmel alternatif seçenekler çıkacaktır. Siz de unutulmaz anlarınıza yatta boğaz görüntüsü eşliğinde imza alabiliriniz!

Üstelik son zamanlarda bu tarz etkinliklerin çok daha başarılı bir şekilde hayata geçirildiği de bilinmektedir.

Böylece ömür boyu anılarınızda kalacak hoş bir sürpriz de yapabilirsiniz!


Kız Kulesinde Evlilik Teklifi


Erkek kendisinin ve eşinin asla unutmayacağı bir teklifle gönüllere kazınmak ister.

Yatta kız kulesi evlilik teklifi eşlerin eşsiz anlar yaşayacağı bir zaman dilimi olmaktadır.

Düşünmek bile insanı etkileyici bir büyü altında bırakır. Boğazın muhteşem güzelliği ile kız kulesinin harmanlandığı mükemmel bir ortam yaşatılmaktadır.


Yatta Bekarlığa Veda Partisi


Gerçekleşmiş olan her veda hüzün içerikli değildir. Bu veda yat içinde gerçekleşiyor ise zaten farklı bir vedadır. Sevdiğiniz şarkıları yüksek sesli söyleyerek yatta bekarlığa veda partisi gerçekleştirebilirsiniz. Gelin ve damat adaylarına özel olacak şekilde yatta bekarlıklarına veda konsepti ile unutulmaz ve farkı bir seçenek olarak yat kiralama hizmeti sunulur. Boğazın eşsiz manzarası görsel bir şova dönüştüğü anda sadece kız kıza ya da erkek erkeğe eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu mekanda farklı olarak yatta bekarlığa veda partisi sizler için hem ekonomik olması hem de taleplerinize hitap etmesi nedeniyle gelen misafirlerinizi fazlasıyla memnun edecektir.


Kumsalda Evlilik Teklifi


Denizin güneşle buluştuğu o güzel anda, nezih kumsalda evlilik teklifi almanın verdiği mutluluğu kim yaşamak istemez ki? Profesyonel organizasyon şirketi seçildiğinde; firma tarafından çiftler için kapatılan sahil kenarı özenle hazırlanıyor.

embeyaz çardak içine hazırlanan masayı, mumlar, meşale ve ışıklarla daha romantik hale getiriliyor.

Canlı keman eşliğinde müziğin o doyumsuz lezzeti de eklenince, kumsalda yaşanan anlar unutulmaz anılara ekleniyor.


Yatta Doğum Günü


Deniz üzerinde yapılan etkinliklerin her zaman bir anlamı olmaktadır. Denizin harika kokusu ve muhteşem boğaz görünümü sayesinde siz de unutulmaz bir doğum günü yaşayabilirsiniz. Her zaman gülerek hatırlayacağınız ve yüzlerce fotoğrafta bulunacağınız bu günler size muhteşem birer anı olacaktır.

Yat üzerinde yapılacak bu organizasyonlar ise çok daha keyifli olmaktadır. Yatın tüm avantajları ile birlikte boğaz üzerinde oldukça kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile yapacağınız tüm o aktiviteleri geniş yatta oldukça rahat yapabilirsiniz. Üstelik arkadaşınız için sürpriz bir doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız da yat size tam uygun hizmetleri sunacaktır.


Yatta Yıldönümü Kutlaması


Her insan için hayatında kritik tarihler bulunmaktadır. Bunlardan belki de en önemlisi evlilik yıldönümüdür. Geçmişte eşinize evlilik teklifini akıllarda kalacak kadar yapmamış olabilirsiniz. Yatta evlilik yıldönümü ile eşinize büyük bir sürpriz yaparak mutlu edebilirsiniz.

Hiç yapmamış olsanız dahi bunu gelecek ilk yıldönümünüzde telafi etme imkânınız bulunmaktadır.

Boğazın eşsiz ve muhteşem manzarası ile unutulmaz bir gece yaşamaya hazır olmalısınız. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak özenle tasarlanan yatlarda romantik bir gece yaşayacaksınız.


Yatta Sevgililer Günü Kutlaması


Sevgililer Günü’nü en iyi şekilde kutlamak ve unutulmaz anılarınız arasına katmak istiyorsanız; firmamıza başvurarak dilediğiniz Sevgililer Günü kutlaması organizasyon paketlerimiz hakkında uzman personellerimiz ile görüşebilirsiniz.


Helikopterle Evlilik Teklifi


Günümüzde damat adayları hayatlarını birleştirmek istedikleri sevgililerine sıradan olmayan bir şekilde evlilik teklif etmenin arayışı içindeler. İstanbulda Helikopter Turu son zamanlarda evlilik teklifi için en çok tercih edilen aktivitelerden biridir. İstanbul’un eşsiz güzelliğini seyrederken sürpriz bir evlilik teklifi gelin adayının ayaklarını tam anlamıyla yerden kesecektir. Biraz masraflı bir evlilik teklifi olduğunu düşünebilirsiniz ancak çiftlerin hayatlarında dönüm noktası olan ve bir kere yaşanan bir olay olduğu için değecektir. Hayatlarını birleştiren çiftlerin düğün mekanlarına helikopter ile gelmeleri de son yılların trendlerinden. Gelin arabası ile trafikte yol almaya çalışmak yerine helikopter kiralayarak istanbul helikopterde evlenme teklifi yapılmakta ve düğünün yapılacağı mekana inilmektedir.


Yatta Havai Fişek Gösterisi


Yatta havai fişek gösterisi oldukça görkemli anlara vesile olur. Havai fişek gösterisi ise yat ile birleştiği zaman oradaki insanlar da bu ana şahitlik etmiş olurlar. Dışarıdan bakıldığı zaman izlemesi bile keyifli olan havai fişek gösterisi oldukça gösterişlidir. Havai fişeğin yatta yapılmasına da pek çok neden gösterilir.


Vip Araç Kiralama


Ulaşımın en iyi şekilde sağlanması için araçlar kullanılır. Her insanın hayalini süsleyen araçlar kiralık olarak ta elde edilir. Araç sahibi olmayan kişiler için sunulan hizmetler arasında vip araç kiralama hizmeti yer alır. Bu kapsamda çok sayıda firma çalışmalar yapar. Vip araç kiralama hizmetlerinde istenilen her marka model ve tipte olan araçlar yer alır. Bilinmeyen bir şehir de tatile çıkan tüm kişiler için sunulan bu hizmetten faydalanarak rahat bir şekilde gezi de yapabilirler. Vip araç kiralama konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmalar seçilmelidir.


Yatta Drone Çekimi


Denizle olan konumundan dolayı oldukça güzel bir ülkede yaşamaktayız. Berrak denizi ve yemyeşil doğası olan birçok koya sahiptir. Bu halde yat turları da oldukça tercih edilen tatil seçeneklerinden biri haline geliyor. Dinlenmek, boş zaman geçirmek, yorucu yaz sıcağından kaçmak, stresten uzaklaşmak ve masmavi denizde eğlenmek için harika bir seçenektir.


Yatta Fasıl Turu


İnsan, yaşamı gereği her dönem sosyalleşmeye ve bunun yanı sıra eğlenmeye ihtiyaç duyan bir varlıktır. Bu nedenle pek çok organizasyon firması da farklı turlar düzenleyerek bu sürece katkı sağlayan başlıca unsurlardan biridir. Özellikle yat gezileri pek çok kişinin ilk sırada tercih ettiği etkinlikler arasında yer alıyor. Öncelikli olarak ise yatta fasıl turu, hem eğlenmek hem de müzik eşliğinde stres atmak için öncelikli seçenekler arasında bulunmaktadır. Özel gecelerde, iş gezilerinde, özel davetlerde ve toplantılarda, nişan ve düğün töreni gibi etkinliklerde sıkça yatta fasıl turu eğlencelerine yer veriliyor. Sizin için yat üzerinde fasıl dinlemek, denizin eşsiz manzarasını izleyerek ve birbirinden güzel müziklere eşlik etmek unutulmaz bir eğlence tercihi olacaktır.

Bizi Arayın